26 Mart 2013

Ttnet Şikayetimi Silince 7 Mbit Bağlantımı Tekrar 3 Mbit'e Düşürdü!

Bağlantı hızım 8 Mbit limitsiz olmasına rağmen 3 Mbit'le defalarca keyfi olarak sınırlandırıldı. Bakın geçen hafta bir şikayette bulundum Ttnet Online İşlem Merkezi'nden, yıllar geçti geri döndüklerinde. Çözüm odaklı bir dönüş de değildi bu. Benden çaldıkları zamanı geçiyorum.

"Sikayetvar.com" aracılığı ile bildirimde bulundum. Aynı şekilde oyalayıcı mesajlar ile geçiştirildi. Diretince mecburen 7 Mbit'e geri döndük. Şikayetimi sildim her vicdanlı vatandaş gibi, bir baktım, yine 3 Mbit'le sınırlandırılmış. Bulunduğum bölge için; 18 Mbit'lik bir altyapının var olduğunu kendi görevlileri söylediler.

Veysel 81 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön