01 Mayıs 2013

Ttnet Şikayetimi Çözümlemiyor!

Uzun süre önce ttnet kullanıcısıydım, defalarca mail attım müşteri hizmetlerine, fakat ilgilenilmedi. İnternet hızım kullanılmayacak derecede kötüydü. Yaptığım sözleşmede 0.8 Mbps-8Mbps arası bir hız vaat ediliyordu fakat benim hızım 0.24 Mbps lere kadar düştü hatta ekran alıntısı alıp mail olarak gönderdim.

Ttnet merkez şubesine gidip şikayetimi dile getirdim, öğlene kadar teknik ekibin geleceği bildirildi,ama kimse gelmedi. Bir süre böyle devam etti, artık bıktığım için S** geçtim,çok da memnunum internet hızım düzeldi,fakat ttnete kullanamadığım internet parasını yüklü ödedim. Mail gönderdiğim ekran çıktısını ekliyorum.Attığım maillerde halen duruyor, gerekirse bunuda paylaşırım.

Hasan 37 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 28 Haziran 2013

    Şikayet sonucunda hakkımı türk telekom ana şubesine gidip bilmem ne işlemlerini yapıp hakkımı aramam belirtildi. Ona vaktim olsa burdan yazmazdım zaten.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön