28 Mart 2015

TTNET Şikayetime Çözüm Üretilmedi.

4 Mart 2015 tarihinde Telefonum ve internetimin TTNET tarafından kapatılması üzerine, telefonumu ve interneti kullanamıyorum. TTNET Müşteri temsilcileri ile her gün telefonla görüşmeme rağmen, iptal nedeni tarafıma şimdiye kadar bilgi verilmedi.

Benim gibi 100-150 kişinin aboneliği iptal edildiği, internet ve telefon kampanyasına toplam 49 TL'ye abone olmuştum, aboneliğin TTNET firmasınca iptal edilmesine rağmen yeni abone olunması gerektiği ve aylık 70 TL'ye yeni abone olunacağını ifade etmişlerdir. Şikayetimi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu aracılıyla bildirmeme rağmen TTNET firmasından dönüş yapılmamıştır.

İbrahim 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön