29 Ekim 2013

TTNET Şikayet Kayıtlarını Kaale Almıyor!

Aylardır TTNET ile ilgili sıkıntılarımı müşteri temsilcilerini arayarak bildiriyorum, ancak geri dönüş yapılmıyor. Her seferinde şikayet bildirim formu hazırlıyorum ama en kısa zamanda dönülecek deniyor, dönülmüyor. TTNET'den şikayetçiyim.

Emre 35 Okunma

Cevaplar

  • Emre03 Kasım 2013

    Şikayetim ile ilgili mail atıldığı söylenmiş. Mail de de 1 kere aradık ulaşamadık demiş bitmiş. Müşteri memnuniyeti sağlandı demi şimdi ? Nasıl olsa konu cevaplandı gözüküyor !

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön