18 Nisan 2013

Ttnet Şikayet Kaydının İşlemi İçin Aramadan, Aradık Ulaşamadık Denilmesi!

27 martta Ttnet alo paketine ve 2 ay ücretsiz 10 ay indirimli paket için tt ofise gittim. Evrakları doldurdum. 15 gün sonra gelen ev telefonu faturasında tarifemin değişmediğini gördüm tt ofise tekrar gittim. 3 gün sonra tekrar gelin diyip gönderdiler. Cuma gittim 3 gidişte anca hallettik.

Sonraki hafta adsl için online işlemlere girdim adsl paketim de değişmemiş.Defalarca şikayet kaydı oluşturdum,güncel cep numaramı verdim,beni aramadan, aradık ulaşamadık diye şikayeti kapatmışlar.Ayrıca ofisteki çalışana anne kızlık soyadımı güncelleme istediğimi söylediğimde yapamayacağını söyledi.Israr ettim bana monitörü çevirdi.4440375 sadece kayıt oluşturuyor,aramadan şikayeti kapatıyorlar.

Cihat 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Cihat18 Nisan 2013

    böyle cevap verecek olduktan sonra mahalle bakkalıda %100 cevaplama oranına ulaşır.Bana gelen bir bilgi yok halen

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön