25 Ocak 2014

TTNET Şikayet Kaydını Vadedilen Sürede Çözemiyor

Geçen hafta itibarı ile TTNET müşteri hizmetlerine fatura işlemleri ile ilgili bir şikayet kaydı oluşturdum, geçmişten tecrübe ile vadedilen problem çözme süresini sordum. TTNET yetkilisi tanımlı sürenin 48 saat içerisinde çözüm olarak tanımlı olduğunu belirtti. 48 saat sonunda arayarak cevap vereceklerini belirtti. 1. haftanın sonuna geldik, SMS ile araştırmanız devam ediyor dediler. Bir önceki şikayet kaydımı 6 ayda çözmüşlerdi, şimdi merakla bekliyorum.

Hakan 80 Okunma

Cevaplar

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı31 Ocak 2014

    teşekkürler şikayetvar :)

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön