19 Haziran 2015

TTNET Sıfır Müşteri Memnuniyeti, İlgisiz Firma!

Ben hiper internete abone oldum. 1 haftaya kadar gelip bağladılar. Ancak birkaç gündür ADSL ışığı yanmıyordu. Durumu TTNET'e bildirdim. Onlarda bana altyapınız hiper interneti desteklemiyor alt paketle birlikte nakil işleminizi ücretsiz gerçekleştireceğiz, sizi arayacağız dediler. Lakin beklememe rağmen aramadılar. Bende müşteri hizmetlerini aradım. Bana durumunuzun acil olduğunu belirtiyorum sizi genel müdürlükten aramalarını bekleyin dedi ancak yine beklememe rağmen aramadılar.

Her müşteri hizmetlerini aradığımda aynı cevabı verdiler. Yaklaşık 2 haftadır aramalarını bekliyorum. Bir de kullanamadığım internet için de fatura yolladılar. Bu hafta da bir yanıt gelmezse abonelik iptali gerçekleştireceğim.

Asiye 129 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 24.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Asiye20 Haziran 2015

    Tarafıma geri dönüş sağlandı fakat hat birden koptu ve bir daha aranmadım. 3315309 No.lu şikayet için tekrar aranmamı talep ediyorum. En kısa zamanda geri dönülürse memnun kalırım...

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön