16 Şubat 2015

TTNET Sıfır Hız, 70 TL Ücret!

Aboneliğimi yapmaya gittiğimde alt yapının olduğunu söyleyip modemimi verdikten sonra tekrar alt yapının olmadığını söylediler. Bu döngü birkaç sefer tekrarlandıktan sonra son kez alt yapı var denilip aboneliğimi başlattılar.

Download 0.80 Mbpsye upload hızım 0.04'e ulaştığında 2 dk içinde kopmazsam şükreder hale geldim. Müşteri hizmetlerini her aradığımda onların sisteminde bir sorun gözükmediğinden yardımcı olamayacaklarını şikayetçi olamayacağımı söylediler.

Kullanamadığım yalın ultranet limitsiz ADSL hizmetine 70 TL para ödüyorum. Hiçbir hizmet alamazken bu parayı ödemem haksızlıktır. Sorunumun en kısa sürede çözülmesini istiyorum. Aksi takdirde elimden geldiğince tüm yasal yollara başvuracağım.

Ezgi 114 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön