04 Mayıs 2015

TTNET Sesli İmza!

Müşteri temsilcisini arayarak sesli imza oluşturdum. Ancak sesli imza kısmına bir şey konuşmadan beklediğinizde müşteri temsilcisine direk bağlanıyor ve çok basit olan güvenlik sorularına cevap verildiğinde istediği işlemi yapabiliyorlar.

Örneğin TTNET'te kayıtlı olan ADSL bağlantı şifremi rahatlıkla öğrenip ben değiştirsem bile rahatlıkla bağlana biliyorlar. Bu hattın yasal sahibi ve ücretini ben ödememe rağmen basit birkaç soruyla şifrem öğrenilebiliyor.

Müşteri temsilcilerini defalarca aramama rağmen hiçbir sonuç yok. TTNET şubelerine gideren güvenlik sorularımı değiştirmem isteniyor. Bunca seneden sonra doğum tarihi, adres bilgileri annemin kızlık soyadı babamın adını değiştiremem.

İsmail 189 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 05.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön