30 Eylül 2014

TTNET Ses Kaydı Dinletmiyor.

Kesinlikle hiçbir şekilde taahhüt vermediğim halde beni 24 ay taahhütlü bir kampanyayı kullanıyormuşum gibi fatura kesiyorlar, müşteri hizmetlerini aradığımda ses kaydını dinledik öyle bir taahhüdünüz var diyorlar. bana dinletin dediğimde savcılığa başvurun diyorlar,dinletmiyorlar.

Şimdi soruyorum size vermediğim taahhüdü vermişim gibi yapan TTNET'i hiçbir şekilde cezalandıramıyorum. Bu konuda kanun boşluğu var ve bunu çok iyi kullanıyorlar.

Ali 95 Okunma

Cevaplar

  • Ali03 Ocak 2015

    berbat bi kurum

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön