26 Nisan 2013

Ttnet Servis Ücreti!

Bağlantıdan kaynaklanan bir sorundan dolayı arıza kaydı oluşturdum. Daha sonrasında gelen yetkili sorunu çözdükten sonra bana bir form imzalattı. 10 tl arıza ücreti kesiliyormuş. Önceden böyle bir uygulama yoktu. Zaten gereğinden fazla fatura ödüyoruz. Bu ücretin kaldırılmasını talep ediyorum. Aksi taktirde başka bir servis sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum.

Selim 36 Okunma

Cevaplar

  • Selim30 Mayıs 2013

    Lütfen yalan yanlış şeylerle insanları kandırmayınız. Açıklama yaparken söylediğim gibi hiçbir şekilde şikayetimi geri almıyorum. memnun değilim ve hizmetimi durdurma kararı aldım. İnsanlarda bunun farkında olup sizi seçmesinler.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön