28 Mart 2013

Ttnet Servis Sağlayamadığı Hizmetin Parasını Alıyor!

Sevişini sağlayamadığın hizmetin parasını ne hakla alırsın bu mu sizin hizmet dediğiniz kelime yoksa biz mi öğrenmedik bu kelimeyi benim hattımda olan çok yavaş bağlantı sorunumu ne zaman düzelteceksiniz. Soruyorum evet cevabını da biliyorum aslında taahhütname bitince ne kadarda basit değil mi? Şikayetçiyim evet hem sorun çözülmüyor hemde her ay 3 lira 2 lira gibi faturada fiyat oynaması yapılıyor. Sınırsız İnternet dediğin sabit fiyattır. 100 lira ise 100 liradır. Ayrıca madem böyle bir durum var bari yarı hizmeti ver. Herkes 20 mbıt hızla bağlanırken bende 8mbıt olsun.

Sait 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön