04 Şubat 2015

TTNET Servis İçin Para İsteniyor!

TTNET'te devamlı sorunlar yaşıyorum. Uzun süreler sonunda hallediliyor, fakat insanı çileden çıkartıncaya kadar uğraştırıyorlar. Şimdi ethernet kablosuyla bağlanmam lazım modeme program yükletmek için fakat ethernetle internete bağlanamıyorum. Günler geçti ama düzeltilemedi. Tekrar aradığımda servis için benden para isteniyor. Para vermeyi kabul edersem gelip yapacaklarmış.

Böyle kalitesiz bir firma görmedim. Ben servisin gelip sorunumu halletmesini istiyorum. Eğer halledilmez ise tüketici hakem heyetine başvurup eksik hizmet verdiklerinden dolayı hattımın iptal edilmesini isteyeceğim. Birde hiçbir şekilde yetkili birisi ile görüşemiyorum bu kadar basit firma.

Levent 96 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Levent05 Şubat 2015

    Benim sorunlarıma bu kadar kayıtsız kalan çözüm üretmeyen bir firmayla kim çalışmak ister.Servis için para isteyen firmayla kim çalışmak ister.Kendinizi düzeltip öyle sorun.O zaman düşünürüm.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön