TTNET Servis Gelmeden Önce Aramadı, Başvurum İptal Oldu!

Arzu F. |

05.09.2015 tarihinde TTNET'in Beylikdüzü Beylicium'un yanındaki merkezinde yeni abonelik başvurusu yaptım, sözleşme imzaladım. Servisin 2-15 gün içerisinde geleceği, gelmeden önce haber verileceği söylendi.

09.09.2015 tarihinde aldığım mesajda, evde bulunamadığım için başvurumun iptal edildiği söylendi! Müşteri hizmetleriyle konuştum, yeniden başvuru yapmam gerekiyormuş.
İnsanların 0800-1700 arası çalıştığı bir durumda siz eve habersiz gelip kimi bulmayı bekliyorsunuz? Gelmeden önce neden aramıyorsunuz? Siz beni bulamayınca neden sözleşmem iptal ediliyor?

Etiketler :

Teknik Servis Hizmet Kusuru Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Eylül
  15:33

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 10 Eylül
  10:03

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.