23 Ekim 2013

TTNET Sehven Açılmış Aboneliği Kapatmaya Sorun Çıkarıyor!

10 yıllık TTNET müşterisiyim. 2. hattıma sehven açılmış olan neti kapattırdım, ancak 10/09/13'te 14:28'de aranmam sonucu şahsıma sıkıntı verilmeden sorunumu çözmek için arıyorsanız lütfen çözün aksi taktirde şikayetçi olurum, dediğim halde yeniden hattımı sorunuma eğilmek için açtılar ve 1,5 ay boyunca yaptığım görüşmeler sonucu hiç çözüm getirmedikleri gibi birde bana fatura tahsis ettiler.

TTNET beni mağdur etti ne kadar uğraştıysam sorunum çözülmedi haksız yere bana fatura çıkarıyorlar hemde hiç kullanmadığım bir net için. Sorunu kime açtıysam dinlemek ve şikayet bildiriminiz alınmıştır demekten başka hiçbir şey yapmadılar. Lütfen 9. ve 10. aylarda yaptığım görüşmeleri dinleyip bir sonuç rica ediyorum!

Cesim 94 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön