11 Şubat 2014

TTNET Şehrin Merkezinde İnternet Bağlantısı Yapılamıyor!

Eskişehir Merkezde Erenköy Mahallesi Kırbaşı Sokakta ikamet ediyorum. Yaklaşık bir ay önce TTNET Eskişehir Merkez şubesine dilekçe ile evime İnternet bağlatmak için başvuruda bulundum. Bana verilen cevap ilginç ; Hat revizyonu olacağı, kazı yapılması gerektiği ve kazı yapacak firma ile sözleşmenin bittiği ve yeni ihaleye çıkılacağı için en az 1 ay beklemem gerektiği yönünde.

Sonra aklıma Cem Yılmaz lı reklam geldi. Türk Telekom Avrupa' ya fiber hat döşemiş. Sen Şehrin göbeğine hat döşeyemezken Avrupa senin neyine?

Ali 105 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön