TTNET Şebeke Yok!

Merve G. |

14.09.2015 tarihinde nakil işlemi için başvurdum. 1 defa gelip baktılar ve ankastre kutusu arızalı, port ta yer yok, bölgenizde kablo lama çalışması var gibi bir sürü bahaneler sunuldu. Defalarca arayıp, Türk Telekom Müdürlüğüne gittikten sonra bölgenizde şebeke yok dendi. Karşı ve üst taraftaki komşular gayet rahat kullanırken. En son gittiğimde şebeke olmadığı konusunda dilekçe verdim. Hala hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı. Ne kadar sürer dediğimde herhangi bir tarih veremeyiz diyorlar yıl olmuş 2015 işimizi gücümüzü bırakıp internet nakli peşinde koşuyoruz Türk Telekom mağduriyetimi bir türlü gideremedi. Aldığınız paranın hakkını verin.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  15:03

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 20 Ekim
  10:37

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.