20 Ocak 2014

TTNET Şebeke Olmadığı Halde Cezalı Para İstiyor

Taşındığım yeni binada Telekom kaynaklı altyapı yetersizliğinden ve de ne zaman bağlanacağı belirsiz olduğu için telefon ve internetimi iptal ettirmek zorunda kaldım. Ben de mecburen iş sürecimin aksamaması için ikinci bir numara ve interneti bir sürü yeni masraf yaparak başka bir cep telefonu operatöründen aldım.

Türk Telekom beni böyle masraflara soktuğu gibi bir de üstüne üstlük benden hattım taahhütlü olduğu için cezalı fatura talep ediyor. Neyse ki TTNET cezasız iptal etti ama telefon tarafı 63 tl lik haksız fatura parasının peşine düşüyor. Ben keyfi olarak iptal etmedim ki, altyapı yoktu altyapı.

Elif 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Elif Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön