26 Şubat 2013

Ttnet Şebeke Ne Zaman Gelecek!

Eski adresimizde güzel hizmet alıyorduk fakat yeni evimize taşınınca resmen şok olduk.Şebeke yok dediler.Ne zaman geleceği belli değil dediler.İlçe merkezinden,elimizden birşey gelmez İzmir il merkezinden tanıdık veya torpil bulun dediler.kendileri yapmaları gerekenleri bizlere yüklemeye çalışıyorlar.

Oraya rögar yapın,buraya kablo çekin gibi istekler.6 ay dır hizmet alamadığı internet in parasını tıkır tıkır ödüyorum,yakın zamanda bağlanır diye ama nafile.Bağlantı yapılacak kutu apartmanımıza sadece 100 metre uzaklıkta,33 hane buradan telefon ve internet hizmeti alacak,şebeke verilirse tabii ki.Yerimiz İzmir in torbalı ilçesine bağlı ayrancılar semtinin Mustafa Kemal Paşa mahallesinde.

Özcan 96 Okunma

Cevaplar

  • Özcan17 Haziran 2013

    yaklaşık 2 ay önce teknisyenleriniz gelip kutuyu bağladılar,bir kaç hafta sonra elektrik saati de bağlandı,fakat 50 metre uzaklıktaki direkten bir bağlantı yapılamadı.hızlı koşup çabuk yoruldunuz.bağlayın artık hattımızı.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön