05 Nisan 2013

Ttnet Satıyor Türk Telekom İptal Ediyor!

Ttnet çağrı merkezinden 3'lü Avantaj Kampanyası için başvuru yaptım. Adres ve telefon üzerinden kontrol edildi 20Mbit ve 35Mbit Hipernet bağlantısı desteklendiği söylendi. 20Mbit tercih ettim sözleşme ve modem adresime gönderildi ıslak imzalı olarak sözleşmenin birer nüshasını geri ulaştırdım.

İşlemlerin tamamlanmasını beklerken aradan geçen 10. gün sonunda bağlı bulunduğum telekom müdürlüğünce hat desteklenmiyor gerekçesi ile başvurunun iptal olduğunu kendi çabalarımla zorlukla öğrendim. Hizmet aldığım diğer fiber internet sağlayıcısı firma ile sözleşmemi Ttnet ile sözleşme imzalayınca iptal ettirmiştim. Geri dönmek istesem aynı fiyattan hizmet alamıyorum şimdi bu zararımı kim karşılayacak?

Abdullah 47 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 04 Mayıs 2013

    Şikayetim hiçbir şekilde çözüme ulaştırılmadı ve sözleşmemi iptal ettiğim eski servis sağlayıcıma, daha yüksek bir ücret ödemeyi ve biten 24 aylık taahhütümü tekrar yenilemeyi kabul etmek suretiyle geri dönmek zorunda bırakıldım. Hattımın kesin olarak desteklediği bilgisi verilip benden tam 2 sefer başvuru alınmasaydı bu mağduriyeti yaşamayacaktım.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön