13 Ekim 2014

TTNET Satış Operatörleri Asılsız Sözleşme Hazırlıyor.

TTNET'e geçiş için tarafıma ulaşan operatöre talebimle ilgili olarak gönderilen abonelik sözleşmelerini imzalayarak, tarayıcı ile dijital ortama aktarıp ilettim. Birkaç gün önce TTNET online işlem merkezine giriş yaptığımda abonelik işlemleri başlığı altına sözleşmeleri görüntüleyebileceğim bir menü eklendiğini fark ettim.

Görüntülediğim belgelerin başkası tarafından yanlış adres ve abonelik numarasıyla, tarafıma ait olmayan asılsız bir imza ile imzalandığını gördüm. O kadar yanlış bilgi üzerine yetmezmiş gibi soyadım bile yanlış yazılmıştı. TTNET konuyu araştırıyor, evraklarda bilgisi olan Mertay Bilişim firması ise ortada yok. Ortada ciddi bir usulsüzlük söz konusu.

Yavuz 88 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön