14 Şubat 2013

Ttnet Satın Alınmamasına Rağmen Çıkartılan Modem Borcu!

26.12.2012 tarihinde evimde 2,5 yıldır kullandığım ttnet’i kapatmak istediğimde, sözleşmesi bitmesine rağmen, almamış olduğum bir modem borcu çıkartıldı.

İşlemlerimi yaptığım bayiden de bana, modem aldığım söylenen tarihte sadece ev nakli yapmış olduğum ve sisteme kendileri tarafından eklenmiş bir modem satışı görünmediği söylendi.

4440375’i defalarca arayıp durumu iletmiş olmamıza rağmen, bir buçuk aydır hiçbir işlem
yapılmadığı gibi bugün (13.02.2013), ocak ayı faturası adı altında 77.20 tl fatura gönderilmiş. Daha önce, faturamın dondurulduğu söylenmişti oysa. Satın almadığım bir şeyi, modem ücreti adı altında ttnet’in benden tahsil etmesi mümkün mü? Bu konuda yardım bekliyorum.

Halil 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön