16 Mart 2013

Ttnet Santral Sorunu!

Ttnet internet hızım maalesef 2 mbit hızı desteklemekte fakat yükseltilmesini istediğimde santrale olan uzaklığı söylemekteler ama benim santrala olan uzaklığım en fazla 2 veya 3 km olduğunu hesaplarken, ben ana santralden hizmet aldığımın farkına vardım.

10 Yılı geçik bir telefon hattına sahip olduğumuz için sanırsam. Bana yakın olan yeni hal santralinden hizmet almıyorum ve internet hızım düşük bu sorunu nasıl düzeltileceğini de bilmiyorum. Bana yakın olan santralden hizmet vermek yerine uzak olan santralden hizmet verilmekte, bu durumdan şikayetçiyim.

Ufuk 766 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön