08 Ekim 2014

TTNET Sanırım Yeni Müşteri İstemiyor!

19. 09. 2014 günü yalın internet hizmeti almak için Online Başvuru kanalı ile başvurdum. Sözleşmenin 2 gün içerisinde elimle olacağı ardından yine 2 günlük bir süreç içerisinde saha ekiplerinin gelip bağlantımı tamamlanacağı söylendi. Sözleşme ancak 6. Günde elime geçti.

Gerekli işlemi yapıp imzaladım. Bugün başvurunun üzerinden 17 gün geçti. Bu süre zarfında TTNET ile görüşmelerimde yasal süreç olan 15 günü beklemem söylendi. Ancak 17. gün hala ne gelen ne giden var. Okuluma devam edemiyorum ekibi beklemekten. Vallahi pes.

Şafak 1.974 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön