07 Şubat 2014

TTNET Şahsıma Ulaşmayan Fatura İçin Adli Takip!

Aboneliğimi iptal ettikten sonra fatura çıkmış haberim yok. Online işlemlerde görünmüyor. TTNET veznelerinde gözükmüyor. Nedense TTNET merkezinde görünüyor. Bu 82 liralık fatura için icra takibi başlatmışlar ve bu borçtan bu sayede haberim oldu. Bana mesaj mail gönderdiklerini söylediler ama gelen bir şey olmadı ve bana siz borcunuzla yükümlüsünüz, takip etmek sizin göreviniz diye bir cevap aldım. Ama benim bu borcu ödemem için görmem lazım değil mi?

Mustafa 102 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 10 Şubat 2014

    Ttnet in bana cevabi size 3 ocakta bilgilendire yapildi yonunde oldu.bana adl

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön