24 Ekim 2015

TTNET Saha Teknik Ekibi Ne İş Yapıyor?

2 hafta önce, oturduğum sokakta gördüğüm Türk Telekom aracından hemen sonra internetten sürekli kopmaya başladım. 3 kez bıraktığım arıza kaydı ve internet hızımın düşürülmeden arızanın giderilmesi talebime rağmen daha önce 11 mBit olan internet hızım 3 MBit'e düşürülmüş durumda. (AKK nedeniyle değil) Türk Telekom'un sitesinden sokağımda ne kadar hız alabilirim şeklinde sorguladığımda 13 MBit olarak görünüyor.

Bu süre içinde bana herhangi bir dönüş yapılmadı. Tekrar arıza kaydı bırakmaya korkuyorum. Düzeltme diye 3 MBit olan şu anki hızımı "yok MBit" e çekip sorunu kökten halletmeye çalışabilir.

Emin 41 Okunma

Cevaplar

  • Emin 27 Ekim 2015

    Merhaba. Birkaç saat önce TTNET ten arandım. Sokağımda 9-10 mbit bağlantı olabileceği söylendi. Ancak apartmandan kaynaklanan bir problem olabileceği, bu yüzden hızımı 4 mbit e sabitlendiğini söyledi operatör arkadaş. 2 hafta öncesine kadar 11 ila 9 mbit hızlarında seyreden hızımın nasıl oluyor da bu hale geldiği açıklayamadı. Kaldı ki 3 mbit i bile zor görüyorum şu anda. Bu TTNET tarafından düzeltilmesi gerekn bir alt yapı problemi değil midir?

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön