02 Eylül 2014

TTNET Sağlık Hizmetlerini Aksatıyor!

Batman'da bir Aile Sağlığı Merkezinde Aile Hekimliği yapıyorum. Sağlık bakanlığı entegre bir bilişim sistemi kullanıyor ve tüm veri alışverişleri internet üzerinden yapılıyor. Teorik olarak bu çok kullanışlı ve güzel bir sistem ancak, internet hizmeti sağlayıcı firma, altyapı sorunlarını gidermediği için, şu anda internet hızı o kadar düşük ki, hiç bir şekilde veri alışverişi sağlanamıyor. İzlem ve aşı bilgileri gönderilemiyor, e-reçete numarası alınamıyor. TTNET her defasında bu sorunun kısa sürede çözüleceğini söylüyor ama aksine internet hızımız günden güne daha da düşüyor. Şimdi müşteriyle görüşüldüğünü ve sorunumuzun çözüleceğini yazacak ve bu şikayet de yanıtlanmış sayılacak.

Öner 1.657 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön