27 Ocak 2014

TTNET Sadık Müşterisini Bıktırdı

8mbit limitsiz internet müşterisiydim. 1 Senelik taahhüdüm ocakta biteceği için 13Ocak gece saat 00.30 sularında TTNET'i aradım. Hızımı 55TL'lik tariifeyle 16mbit'e çıkarmak istedim. Bana hızımın 13mbit'i desteklediği ve beni bu hıza çıkarabilecekleri söylendi. Kabul ettim, paketim değişti ama internet gitti. Yeniden aradığımda hattım 16mbit'i desteklemediği için internetimin gittiği söyledi.

Haliyle interneti 8mbit'e düşürmek istedim. Ama temsilci beni o tarifeye geçirmek yerine onayım bile olmadan 67TL'lik başka bir tarifeye geçirdi. Sonrada ay içinde 2 defa tarife değişikliği yaptığı için 49TL'lik tarifeye geçiremedi. O günden beri maalesef tüm çabalarım sonuçsuz kaldı. İnternetim de hala kesik.

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön