06 Eylül 2013

TTNET Roket Hizmetinden Yararlanamıyorum!

TTNET Roket hizmetinden son 3 aydır yararlanamıyorum. Defalarca şikayet kaydı bırakmama rağmen bir çözüm üretilmedi. Normalde 75 gb olan AKK'nı aşsam bile bu hizmetten faydalanacağım internet sitesinde belirtiliyor:

"Paketinin adil kullanım noktası aşımı nedeni ile hızı düşürülen aboneler de TTNET Roket servisinden yararlanılabilir. "

Ancak bugün telefonda müşteri temsilcisi AKK'nı aşarsam hızımın 3 mbit üzerine asla çıkarılamayacağı bilgisini verdi. Yani sitedeki ifadeyle çelişiyor. Tarafıma sürekli yanlış bilgiler veriliyor. Şikayetimin bir an önce çözüme kavuşturulmasını talep ediyorum. Şikayetlerim incelenmeden geri dönüş yapılıyor, hiçbir çözüm sunulmuyor.

Adem 74 Okunma

Cevaplar

 • Adem01 Ekim 2013

  Hala sorunuma çözüm bulunamadı.

 • Adem16 Eylül 2013

  1 hafta oldu ve hiçbir şekilde şikayetime çözüm üretilmedi. Bu döngü tam 3 aydır devam ediyor. 3 koca aydır sorunuma çözüm bulunamıyor!

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön