29 Kasım 2013

TTNET Roket Hizmeti Alamıyorum!

TTNET web sitesinde "TTNET Roket servisinden uygun altyapı koşullarına sahip bireysel ve kurumsal Fiber İnternet müşterileri yararlanabilir. " beyanıyla alt yapısı uygun olan abonelerin bu hizmeti kullanabileceğini taahhüt etmektedir.

Fiber İnternetim olduğu ve 02/10/2013 tarihinde Roket internetini kullandığım halde bu ay içinde hakkım olan servisi kullanamadım. Müşteri temsilcisi de konuyla ilgili arıza kaydımı gerekli birimlere konu iletilmiştir şeklinde bilgi düşerek kapatılmıştır.

TTNET firması, alt yapısı uygun olan kullanıcılarına Roket hizmeti veremediği halde kendi websitesinden yanlış beyanda bulunmaktadır. Müşteri mağduriyetine yol açmaktadır. Hak talebi doğurmaktadır!

Ahmet 56 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ahmet 06 Aralık 2013

  kopyala yapıştır cevaplar ;sorunların aktarıldığı birimlerin yetersiz çalışmasıyla birleşince ...

 • Ahmet 06 Aralık 2013

  roket hizmeti veremediğiniz halde neden sitenizden yanıltıcı anons yapıyorsunuz . müşterilernizi yanıltmış oluyorsunuz . adli açıdan suç işliyorsunuz

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Kasım 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön