TTNET Resmen Haksız Kazanç Elde Etmeye Çalışıyor!

Zeki A. |

9. ayda ADSL aboneliğimi dondurmama rağmen. 9-10- 11 . aylarda TTNET bana fatura göndermeye devam etti. Müşteri hizmetleri TTNET altyapınız fibernete geçtiği için internetiniz yeniden etkinleşti dedi. Bunun üstüne beni birde Tivibu abonesi yapmışlar.

Şimdi Soruyorum; Arkadaş siz kime sordunuz beni fiber nete geçirdiniz?
Siz kime sordunuz dondurduğum interneti aktif hale getirip, kullanmadığım halde bana fatura yolladınız? Siz kime sordunuz beni Tivibu abonesi yapıp 4.90 tl faturama eklediniz?

Haksız yere yolladığınız faturaları iptal etmenizi talep ediyorum.
TTNet benim arkamdan iş çevirip, kafasına göre bana fatura yolluyor.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeki A.
  05 Şubat
  00:38

  19 araliktan beri tt neti ariyorum. Artik biktim usandim. Kimse bana sikayet sonucu ile ilgili ne mail atti nede telefonla donus yapti. 19 araliktan bu yana her ay kullanmadigim internet icin haksiz bir sekilde fatura gondermeye devam ettiler. Bu hafta butun faturalari odeyip hatti kapaticam. Odeyecegim tum para haram olsun. Herkesten ricam sakin tt net e bulasmayin. Allah kimseyi ellerine dusurmesin. Kaninizi emerler konusacak muhattap bulamazsiniz.

 • 07 Ocak
  10:12

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Zeki A.
  26 Aralık
  13:25

  Şuan şikayet durumumu öğrenmek için tt net müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleti herhangibir şikayetiniz bulunmamaktadır dedi. TT net in benimle dalga geçtiğini düşünüyorum. 1 haftadır 3 kere arandım ve şikayetimi dile getirdim. Hala şikayet kaydı yok ortada. Allah kimseyi tt netin eline düşürmesin.

 • Zeki A.
  23 Aralık
  12:15

  3 gün arayla birbirinden habersiz 2 kişi tarafından arandım. İlk arayan kişiye sorunu anlatmama rağmen ondan 3 gün sonra arayan kişi konudan birhaber benden bilgi almak istedi. Ortada bir çözüm yok.

 • 19 Aralık
  11:10

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.