07 Eylül 2013

TTNET Reklamlarını Görmek İstemiyorum!

Daha önce de ayı şikayette bulunmuştum ve TTNET bir daha yapmayacağını belirtmişti ancak yine aynı şey oldu. Bilgisayarımı açıp Chrome açtığımda, her zamanki ana sayfam yerine TTNET'in kampanya sayfası geldi. Bu benim istemediğim, talep etmediğim, tercih etmediğim ve izinsiz olarak bilgisayarımda yer alan bir kampanya. TTNET'in haksız rekabet yaratarak gücünü kullandığı bir durumdur. Onlardan hizmet alıyor olmam beni ana sayfam yerine kampanyalarını görmek durumunda bırakmaz.

Ersin 42 Okunma

Cevaplar

  • Ersin 10 Eylül 2013

    Verilen bu otomatik yazıya cevap denemez.. ne bir açıklama, ne de bir özür söz konusu..

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön