20 Ekim 2015

TTNET Reklam Veya Kampanya Mesajı Almayı Kabul Etmeden Bilgi Paylaşılmaması!

19 Ekim 2015 saat 20:40'da TTNET müşteri hizmetleri arayarak internet hızımı ve adil kullanım kotamı öğrenmek için aradım müşteri hizmetleri bana kampanya ve bilgilendirme mesajlarını almayı onaylamamam durumunda hiçbir bilgime ulaşamayacaklarını bildirdi. Ben TTNET'ten gelecek olan mesajları almaya neden mecbur bırakılıyorum. İlla gidip müşteri noktalarında yüz yüze görüşmek zorunda mıyım. Benim TTNET ile sorunlarımı hep yüz yüze görüşerek çözeceksem TTNET'in neden bir müşteri hizmetleri telefonu var.

Aydın 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön