01 Eylül 2014

TTNET Reklam Maillerinden Kurtulamıyorum.

Mail adresime sürekli TTNET' ten tanıtım mesajları geliyor. Her seferinde sayfa altındaki "TTNET kampanyaları ile ilgili e-posta almak istemiyorsanız tıklayınız " linkini tıklayıp güvenlik kodunu yazıyorum ve "İşleminiz gerçekleştirilmiştir " yazısı çıkıyor ama reklamlar yine her gün gelmeye devam ediyor. Bana göndermeyin mail istemiyorum.

Öner 1.241 Okunma

Cevaplar

  • Öner 04 Eylül 2014

    sorunum devam etmektedir iletişim bilgilerim günceldir. bana telefon ile ulaşmak istediniz sanırım. 13:00 den sonra tellere cevap verebilirim. ama reklam mailleri halen gelmeye devam etmektedir ve rahatsız etmektedir. her reklam beni ttnetten iyice soğutmaktadır.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön