27 Mayıs 2013

Ttnet Reklam Görmek İstemiyorum!

e-Ttnet internet bağlantımız Ttnet tarafından kurumun kendi reklamlarının push edilmesi sebebiyle sekteye uğruyor. Browser barındıran bir cihaz tarafından otomatik olarak açılan ekranda Ttnet'in geçtiği Ttnet reklamlarına klikleme den internet bağlantımız sağlanamıyor. Browser olmayan cihazlar veya popup olarak beliren bu zorunlu reklamların görüntülenmemesi durumunda internet bağlantımız sekteye uğruyor.

Daha önce Ttnet'i aramama rağmen haksız rekabet ve monopolistik bu yaklaşımla ilgili bir düzeltme olmadığı gibi bu tip reklamların frekansı da artmaya başladı. Hizmet vermekle yükümlü bir kurum olarak, hizmet tutarını ödeyen kullanıcıların bu şekilde cezalandırılması inanılacak gibi değil.

Agop N. 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön