24 Mayıs 2014

TTNET Rahatsız Ediliyorum.

bugün 24 mayıs cumartesi saat 11,45 civarı 0216 ***50 telefon numaramı TTNET ten aradığını söyleyip benim tüm bilgilerimi bilen ve beni telefonda tehdit edip kaba bir şekilde konuşan kişi derhal bulunmalı, şayet bu kişiler sizin hizmetiniz altında değilse benim bilgilerimin bu şahıslarda ne işi var.

Gerekli adli makamlara da bunu ileteceğim. TTNET benim kişisel bilgilerimi piyasadaki uyanıklara satıyor mu? Sözleşmem 1 yıllık olup hayır 2 yıllık sözleşmeniz var deyip benim inatla 1 yıl olduğumu söylediğimde personel sizi yanıltmış deyip görüşme kayıtlarını talep ettiğimde biz sileriz onaları diyen kişi ve kişiler derhal görevinden alınmalı.

Murat 94 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön