TTNET Problemin Ne Zaman Giderileceği Belli Değil.

Adnan T. |

14 Temmuz 2015 tarihinden itibaren sürekli internet bağlantı problemi yaşamaktayım. Sorunu defalarca müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen problem devam etmekte..En son dün gece müşteri hizmetlerine saat 21:15'de arızayı bildirdim, her zamanki gibi teknik servis elemanlarının arızayla ilgileneceklerini söylediler. Saat şu an 19:17 internet bağlantım yok. (Bugün saat 16:38'de cep telefonuma gelen mesajda arızayla ilgili kontrollerin yapıldığını, beni en kısa sürede bilgi vermek için arayacakları yazıyor, fakat arayan yok. Benim anladığım kurumda sorumsuzluk söz konusu. Problemin ne zaman giderileceği belli değil.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adnan T.
  19 Ağustos
  13:51

  14 Temmuz tarihinden itibaren internet bağlantısı sorunum devam ediyor, TTNET'in vurdumduymazlığı da. Arızayı bildiriyorum, en az 3 günde gideriliyor. Bir gün kesintisiz kullanamadan arıza tekrar ediyor. Arızayı gideremeyince iç hatta problem olabilir, isterseniz ücret karşılığı teknik servisimize kontrol ettirelim diyorlar. Daha önce özel servise kontrol ettirdiğim halde, TTNET'in teknik servisine kontrol ettirdim, iç hatta sorun olmadığını söylediler. Fakat problem kesintisiz devam ediyor En son 3 gün önce arıza bildirdim, hala giderilmedi. Özel teknik servise tekrar kontrol ettirdim, sorunun iç hatta olmadığını, ana hattan kaynaklandığını söyledi. Bence sorun kafada, önce bu çözülmeli.

 • Adnan T.
  09 Ağustos
  01:01

  Bilgilerme yapildiden kastiniz her zamanki gibi sorun bizde değil demek mi? Sorun kimde peki? Problemi cozmek sizin isiniz değil mi? Sorun kesintisiz devam ediyor. Yazıklar olsun böyle kuruma. müşteri memnuniyeti sifirin altında, tebrikler kendinize yakisani yapiyorsunuz. Biraz ciddiyet lütfen.

 • 08 Ağustos
  16:46

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 08 Ağustos
  09:54

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.