12 Aralık 2014

TTNET Problem Çözemeyen Teknik Ekip!

Web teknolojileri geliştiren bir şirketiz. Bağlantı hızımız 8 Mbit olmasına rağmen son iki aydır 2 Mbit üzerine çıkamıyoruz ve sürekli olarak hat kesintileri yaşamaktayız ve doğal olarak bu durum ciddi iş kaybına neden olmakta. 2 gün önce arıza kaydı bıraktık. Hattımızla ilgili bir problem olduğunu, ekip arkadaşlarını yönlendirdiklerini söylüyorlar, ancak şimdiye kadar cep telefonuma gelen bilgilendirme yapılacağına dair SMS mesajları dışında herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Müşteri hizmetlerini aramanın da hiçbir faydası yok zira aynı sözler, aynı prosedür. Bu denli güçlü gözüken bir kurum bir işletme sahibi müşterisini bilgilendirmekten aciz midir?

Gökhan 1.181 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön