02 Mart 2015

TTNET Pratik Çözüm Programlara Uymuyor, İnternet Hızımız Düşük.

Pratik Çözüm ile ilgili şikayetimizi daha önce TTNET'e bildirdik. Pratik Çözüm 2012 yılında yapılmış ve en çok windows 7 ile çalışabiliyor. Bizim bilgisayarlarımızda windows 8-windows 8.1 yüklü. Pratik çözümü bilgisayara yüklüyoruz ama çalışmıyor. TTNET'te programı geliştirip çözüm sağlamıyor. İkinci sorunumuz internet hızı. Düşününüz ki bu hızla TTNET sayfası bile açılmıyor. Pek çok sayfayı açmak için dakikalarca bekliyoruz. TTNET'ten sorunlara çözüm bekliyoruz.

Zafer 1.022 Okunma

Cevaplar

  • Zafer22 Mart 2015

    Şikayetimin bir bölümünü pratik çözüm gibi araçları kullanamamak oluşturuyordu. Akıllı çubuk, şpratik çözüm gibi araçları yine kullanamıyorum. Zira bu araçlar Windows 7 için yapılmış, bizler Windows 8 kullanıyoruz. TTNET in kendisini geliştirmesi gerekiyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön