10 Ekim 2014

TTNET Portumu Kapatın Artık!  

2 ekim 2014 tarihinde TTNET bölge müdürlüğüne gidip ıslak imza vererek iptal başvurusunda bulundum. 7 gün bekledim ve bugün ikna masanızdan aradılar. Hat sahibi annem olduğu için onunla görüştüler ve annem de yanlış işleme onay verdi. Hattın dondurulması için onay verdi. Bunun üzerine tekrar TTNET müdürlüğüne giderek tekrar ıslak imza ile iptal başvurusunda bulunduk. İkinci kez 7 gün daha beklemek istemiyorum. Başka firmadan hizmet alacağım için portu acil olarak kapatın. Artık acil olarak şu portu kapatın!

Zihni 130 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön