TTNET Portu Boşaltmıyor...

Bülent C. |

Üç gün önce Superonline ile görüşüp bir anlaşma sağladım. Bu anlaşma sonucunda TTNET aboneliğimi iptal ettirdim fakat TTNET portu hala boşaltmadı ve şu an evimde internet hala yok. TTNET Telekom'a atıyor topu Telekom TTNET'e.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent C.
  17 Ekim
  10:07

  30.09.2015 tarihinde mevcut bulunduğum TTNET aboneliğimi iptal ettirmek için ıslak imza verdim. Superonline ile anlaşma sağlamıştım fakat Türk Telekom evimdeki portu boşaltmadığı için veya boşaltıp başkasına tahsis ettiği için evimde boş port bulunmamaktadır. Dolayısıyla evime internet alamadım. 2015 Türkiye'sinde kendini en hızlı bilmem ne olarak tanımlayan şirket TT daha ADSL için yeterli port sağlayamıyor, şaka olmalı bu!

 • 07 Ekim
  17:08

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Bülent C.
  06 Ekim
  16:51

  henüz bir dönüş gerçekleşmedi cevap alabilir miyim 10 gündür evimde internet yok

 • 03 Ekim
  12:53

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.