15 Ekim 2015

TTNET Port Yok Diye İnternet Bağlatamıyorum.

1 Ekim de başvurmuş olduğum TTNET internet hizmeti için bağlantı kurulamıyor. 7 ekim'e kadar çağrı merkezi de dahil tüm birimlerle irtibata geçtiğimde aldığımız yanıt başka bir kullanıcının internetini kapattırması ya da taşıması gerektiği söyleniyor. o zaman her eve internet ibaresini kullanmanız yanlış görünüyor.

Çünkü bu durumda her eve internet bağlayamadığınız ortada. Müşteri hizmetleri ile de defalarca görüştüm satış elamanları ile de. Sorunun onlardan değil Telekom'dan çözüleceği fakat Telekom' la da görüştüğümüzde buraya gelmenize gerek yok port bekleyeceksiniz yanıtını aldık. Madem her haneye yetecek port unuz yok neden her eve internet?
Not: (444 0 375) ile defalarca görüştüm...

Ümit 232 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön