TTNET Port Yok!

Emin M. |

31 Ağustos'ta Zümrütevlere taşındığımda nakil talebinde bulundum ama boş port yok diye geri çevrildi. Diğer internet sunucuları da altyapısını TTNET'den aldığı için de elimiz kolumuz bağlı, internete bağlanamıyoruz. Teknik hatta ne zaman geleceğiyle ilgili net bir şey söylemiyor. Bu ne kadar sürer? 6 ay mı 1 yıl mı? 21. Yüzyılda port yok nedir ya. Lütfen bu sorunu çözün.

Etiketler :

Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emin M.
  27 Ekim
  16:27

  TTNET bana ulaşamadığı için müşteri temsilcisi ile görüştüm ama bana tamamen alakasız 2013 yılındaki hattımın dondurma işlemi ile ilgili bilgi verildi. Benim şikayetimin konusu 2013'teki dondurma değil,2015'teki port sorunuydu ama görülen o ki, daha kaç ay bu sorun çözülmeyecek.

 • 23 Ekim
  15:21

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 16 Ekim
  13:56

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.