TTNET Port Yok!

Serhat T. |

Ben bunları anlamıyorum abi. İstanbul Levent'te oturuyorum bana port yok diyorlar. Tamam hadi port yok diyelim. Port olmaması benim sorunum mu. Neymiş müdürlüğe gidip dilekçe yazacakmışım. Bekleyecekmişim. Ya hizmet sektöründe bana hizmet veremeyen sizsiniz ben neden gidiyorum sağa sola arkadaş inanılır gibi değil çıldırmamak elde değil. Adamlara ayda 80 lira para ödeyeceğim diyorum port yok diyorlar bir kablo bir bağlantı veremiyor. Sanki Türkiye'de ilk defa ben alacağım bu interneti. İptal ettiriyorum...

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  14:56

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 14 Ekim
  15:40

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.