27 Ocak 2014

TTNET Port Hatası ve Düşük Hız

Yeni üye olduğum tarifem ilk önce port hatası verdi. Gün içinde düzeltildi. Bu sefer 8mbite kadar olması gereken hızım 0.6 civarlarındaydı. Bu sorunu da bildirdim ama düzeltilmeden tekrar port hatası aldım. Bu çile ne kadar sürecek bilmiyorum ve pişmanım bu kurumu seçtiğime.

Aytek 34 Okunma

Cevaplar

  • Aytek29 Ocak 2014

    Bir daha benzer bir hizmet sağlayacıya ihtiyacım olursa mümkün olduğunca başka bir şirketi seçmeye çalışacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön