06 Kasım 2013

TTNET Port Hatası Nedeniyle İnternet Kullanamıyorum!

10 gün önce TTNET abonesi olduk ama hala internetimiz açılmadı. Müşteri hizmetleri internetiniz aktif diyor 1 haftadır ama port hatası olduğunu ve en kısa sürede çözülcektir diyor bir haftadır bu sorun çözülemiyor ve kullanamadığım bir hafta faturama yansıyacak bunuda biliyorum ama bu kadar ilgisiz olacağınızı sanmıyordum ayıp gerçekten.

Bir haftadır port hatası dediğiniz alt yapı sorunu çözemiyorsunuz ama TTNET Türkiye'nin bir numarası oluyor demek görünüşe aldanmamak gerek. Yan binama farklı bir firmadan internet abonesi oldular ve 2 gün sonra kullanmaya başladı ve sorun yok ama bizim kaliteli diye seçtiğimiz TTNET bizi 10 gündür oyalıyor!

Aykut 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön