08 Temmuz 2014

TTNET Port Hatası!

Böyle vurdum duymaz bir şirket olamaz. Almışlar interneti tekellerine hiçbir şey umurlarında değil. 06.07.2014 günü aradım port hatası ekranı var dedim kayıt oluşturdular biz sizi arayacağız dediler aramadılar.

07.07.2014 günü aradım yine çözüm yok arama yok, 08.07.2014 günü aradım yine çözüm yok. Bu sefer bir de utanmadan sizin modeminiz sorun yapıyor dediler suçu attılar. Nasıl olur da nakilden önce tıkır tıkır çalışan modem şimdi arızalı olur ben bunu da anlamadım.

Aslında kendime kızıyorum taahhüdüm biter bitmez neden ayrılmadım bu vasıfsız internet sağlayıcısından diye!

Ahmet 177 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön