TTNET Port Eksikliği!

Kenan B. |

İki sefer mail ve müşteri hizmetlerini aramama rağmen olumlu bir cevap alamadım. Maili dikkate alıp birine cevap bile vermediler. Diğerine verilen cevap ise aynen şöyle:

Değerli Müşterimiz,
Bağlı bulunduğunuz adreste yürütülen alt yapı çalışmaları planlama aşamasıyla devam etmekte olup tüm müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına projeler sırasıyla ele alınmaktadır. Bu aşamada çalışmaların bölgenizde ne zaman tamamlanacağına dair net süre bilgisi paylaşılamamaktadır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için firmamız adına teşekkür ederiz.

Referans No.: 1-45265039364] referans No.lu başvurum ile ilgili Türk Telekom çok ilgisiz ve cevap bile vermemektedir.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kenan B.
  21 Ekim
  17:11

  Bilgilendirme dediğiniz aradık ulaşamadık. Siz ttnet'i arayıp ulaşınmı oluyor. Ben arıyorum ttnet'i sizi tekrar ararlar ya da şikayeti yenileyin gibi bir cevap oluyor. Sizin hizmet anlayışınız ve insanları mağdur etmeniz böyle bir şey işte. Herkes okusun böyle kötü bir firma işte. Ben internet istiyorum. Tek suçum bumu yani. Paranla rezil olmak demek bu olsa gerek. Şikayetçiyim sorunum çözülsün.

 • 21 Ekim
  15:14

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 19 Ekim
  18:08

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Kenan B.
  19 Ekim
  16:44

  Sorunumun çözülüp kısa sürede internetimin sağlanmasını rica ediyorum.