TTNET Port Eksikliği!

Eshab D. |

Yalın ADSL hattımı nakil ettirmek istiyorum fakat TTNET'le yaptığım görüşme sonucu kaldığım bölgede yeterli port bulunamamasından ötürü nakil işlemini gerçekleştiremediklerini söylediler. Hattımı iptal edin o zaman dedim neymiş annenizin kızlık soyadımı ne yanlış yazılmış merkeze gelip bilgilerinizi güncelledikten sonra hattımı iptal ettirebilirmişim. İyide yanlış girilmesi benim hatam değil ki sizin hatanız. Sizin hatanızı benim mi düzeltmem gerekiyor? Kullanamadığım internetin parasını ödemek istemiyorum o yüzden ya hattımı iptal edin ya da naklini gerçekleştirin. Yeter artık ya bu şehirde yaşadığım 3. sorun bu.

Etiketler :

Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  16:17

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Eshab D.
  21 Temmuz
  13:20

  Geri dönüş yapıldı ama sadece ulaşılabileceğim bir numara aldılar daha sonrada ne arayan oldu ne soran.

 • 15 Temmuz
  13:00

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.