24 Ekim 2014

TTNET Port Açılmıyor!

Evime internet bağlatmak istiyorum, fakat 20 adet portun dolu olduğu için ne telefon, ne internet bağlatabiliyorum. Port çoğaltıcı takılacağı söylendi fakat, ne Ankara bölge, ne de müşteri hizmetleri hiç bir girişimde bulunmuyor. Müşteri hizmetleri müdürlüklere yönlendiriyor, müdürlükler telefonlara çıkmıyor. Yıl olmuş 2015 hala bir port açtıramıyoruz. Böyle bir sistem var mıdır?

Semir 112 Okunma

Cevaplar

  • Semir 31 Ekim 2014

    Maalesef hala kurumsal kopukluk mevcut firmada. Port takılması için müdürlüğe gidip dilekçe verilmesi isteniyor. Ne fax ne telefon. Yıl olmuş 2015. Resmen sürüncemede olay.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön